Rafaelo, Albánie, 9.7.2018, Light all inclusive
Rafaelo
Rafaelo
Rafaelo
Rafaelo
Rafaelo
Rafaelo
starstarstar
termín: délka
9.7.2018 - 16.7.2018 8 dní
strava: Light all inclusive typ zájezdu: U moře
doprava: cena od: 11 990 Kč
letecky Praha 21 990 Kč  -45 %
číslo zájezdu: 
134334213

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Objednat
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel RAFAELO Resort 4*
Kategorie hotelu: ****
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje ve 4* části s možností až 2 přistýlek mají vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, SAT/TV, balkon nebo terasu.
Poloha
Velký hotelový komplex několika budov, ve kterých ubytování odpovídá standardu 4* a 4+*, se nachází cca 1 km od centra města Shëngjin a cca 55 km od letiště v Tiraně, nejbližší obchody a bary cca 50 m od hotelu, autobusová zastávka cca 50 m od hotelu.
Středisko
Shëngjin
Vybavení
Velká elegantní vstupní hala, recepce, směnárna, výtahy, restaurace bufet i à la carte, rychlé občerstvení a pizza na pláži, několik barů, minimarket, parkoviště, kongresové centrum, WiFi v lobby zdarma, hlavní bazén, dětské brouzdaliště, bazén 5 stars; lehátka a slunečníky u bazénů zdarma. Hosté standardních pokojů mohou využívat pouze hlavní bazén a brouzdaliště pro děti.
Stravování
Light all inclusive bufetovou formou zahrnuje snídaně, obědy a večeře, pivo, bílé a červené víno a nealkoholické nápoje místní výroby (10:00-22:00) v časech a místech určených hotelem.
Pláž
Hotelová písčitá Rafaelo Beach s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, přístup širokou promenádou, slunečníky a lehátka zdarma.
Tipy pro správnou volbu
- krásná písčitá pláž
- moderní letovisko
- lehátka a slunečníky zdarma
Sport a zábava
Hřiště pro děti.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok a. s., IČ 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK