Rafaelo, Albánie, 9.7.2018, Light all inclusive
Rafaelo
Rafaelo
starstarstar
termín: délka
9.7.2018 - 16.7.2018 8 dní
strava: Light all inclusive typ zájezdu: U moře
doprava: cena od: 15 903 Kč
letecky Praha  -0 %
číslo zájezdu: 
134334213
Objednat
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel RAFAELO Resort 4*
Kategorie hotelu: ****
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje ve 4* části s 1 až 2 přistýlkami, cca 30 m2, klimatizace, koupelna (vana nebo sprchový kout, WC, fén), SAT/TV, balkon nebo terasa, výhled na mořskou stranu nebo do okolí.
Poloha
Hotelový komplex skládající se z několika budov, ve kterých ubytování odpovídá standardu 4* a 4+*, se nachází asi 1 km od centra města Shëngjin, nejbližší obchody a bary cca 50 m od hotelu; cca 55 km od letiště v Tiraně; autobusová zastávka cca 50 m od hotelu (MHD, cca 1 EUR).
Středisko
Shëngjin
Vybavení
Velká elegantní vstupní hala, 24h recepce, směnárna, 12 výtahů, několik restaurací, k dispozici židličky pro děti, Pizza & Fast food, rychlé občerstvení a pizza na pláži, několik barů, mini-market Rafaelo, parkoviště; kongresové centrum pro 250 osob; za poplatek: prádelna. Bezplatný Wi-Fi internet v lobby.
Stravování
Light all inclusive bufetovou formou zahrnuje snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci. Pivo, bílé a červené víno a nealkoholické nápoje místní výroby v rozmezí 10:00-22:00; nutno nosit náramky all inclusive.
Pláž
Hotelová písčitá Rafaelo Beach s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu, přístup širokou promenádou, slunečníky a lehátka zdarma, plážový bar.
Nabídka programů
program Dovolená 55+

Termíny Cena
14.6. - 21.6.2018 13 990 Kč
18.6. - 25.6.2018 13 990 Kč
21.6. - 28.6.2018 14 490 Kč
25.6. - 2.7.2018 14 490 Kč
3.9. - 10.9.2018 13 990 Kč
13.9. - 20.9.2018 13 990 Kč
Tipy pro správnou volbu
- program Dovolená 55+
- krásná pláž
- moderní letovisko
Tipy pro správnou volbu
- program Dovolená 55+
- klidné letovisko
- písčitá pláž u hotelu
- lehátka a slunečníky zdarma
Sport a zábava
Hlavní venkovní bazén se sladkou vodou, s oddělenou částí pro děti, bazén 5 stars se sladkou vodou. Hosté standardních pokojů mohou využívat pouze hlavní bazén a brouzdaliště pro děti, u bazénů zdarma slunečníky a lehátka; hřiště pro děti.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok a. s., IČ 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku, která nám pomůže k přípravě smlouvy, jež bude čekat na Vaše finální potvrzení v co nejkratší možné době na Vašem emailu.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu nezávaznou objednávku, my Vám rádi ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu a aktuální cenu. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. U zájezdů na pravidelných linkách může v návaznosti na vyprodanost jednotlivých knihovacích tříd v letadle docházet k navýšení ceny, o které Vás budeme ještě před zasláním smlouvy informovat.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK