Gaia Royal, Řecko, Řecko ostrovy, Kos, Mastichari, 18.9.2018, All inclusive
Gaia Royal
Gaia Royal
Gaia Royal
Gaia Royal
Gaia Royal
Gaia Royal
starstarstarstar
termín: délka
18.9.2018 - 26.9.2018 8 dní
strava: All inclusive typ zájezdu: U moře
doprava: cena od: 11 324 Kč
letecky Praha 20 990 Kč  -46 %
0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Sportovni aktivity
číslo zájezdu: 
133225478

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Objednat
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel GAIA ROYAL RESORT
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, SAT/TV a balkon nebo terasu. Za příplatek prostorné rodinné apartmány až pro 5 osob s oddělenou ložnicí se 2 lůžky a obývacím pokojem s dalšími 2 lůžky a možností přistýlky (3+2, minimální obsazenost 3 osoby).
Poloha
Rozlehlý hotelový komplex několika dvoupatrových pavilonů s centrálně umístěným bazénem je situovaný v zahradě, cca 5 km od vesničky Mastichari s obchody, bary a tavernami, cca 15 km od letiště; autobusová zastávka místní dopravy cca 500 m od hotelu.
Středisko
Mastichari
Vybavení
Centrální budova s recepcí, restaurací, barem a TV místností, 2 bary u bazénů; za poplatek WiFi, trezor na recepci. 3 bazény s oddělenými částmi pro děti, skluzavky pro děti; lehátka a slunečníky u bazénů zdarma.
Stravování
All inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu, odpolední občerstvení - kávu, čaj, sušenky, nealkoholické a místní alkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem.
Pláž
Písčitá pláž s oblázkovými úseky a pozvolným vstupem do vody navazuje přímo na hotelový areál, vzdálenost v závislosti na konkrétní poloze jednotlivých pavilonů cca 100-500 m; lehátka a slunečníky za poplatek.
Tipy pro správnou volbu
- výhodná cena all inclusive
- klidné přírodní prostředí v zeleni
- all inclusive pro dítě zdarma
- dětský klub Scooby-Doo!
Informace
V období od poloviny června do poloviny září v roce 2019 je v hotelu otevřen Dětský klub Hotel Transylvania 3 s česky mluvícím animátorem. Bližší informace najdete ve speciálním katalogu, který je věnován výhradně našemu novému Dětskému klubu, nebo web CK
Informace
Od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování, tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu.
Taxa dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc; 3* 1,50 EUR/noc; 4* 3,00 EUR/noc; 5* 4,00 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc.
Upozornění
Rodinný apartmán - musí být nejprve obsazena všechna tři pevná lůžka (minimální obsazenost 3 osoby), cenu při obsazení 2 osobami žádejte u prodejce.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v destinaci
* 7 (10,11,14) noclehů - dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Sport a zábava
Tenisové kurty, plážový volejbal, multifunkční hřiště, stolní tenis, miniclub, animační programy; za poplatek kulečník, vodní sporty na pláži. V období od poloviny června do poloviny září bude v hotelu otevřen Dětský klub s česky mluvícím animátorem. Bližší informace najdete ve speciálním katalogu, který je věnován výhradně našemu novému Dětskému klubu, nebo na web CK.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok a. s., IČ 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK