Club Itaca Nausicaa, Itálie, Kalábrie, 13.8.2018, All inclusive
Club Itaca Nausicaa
Club Itaca Nausicaa
Club Itaca Nausicaa
Club Itaca Nausicaa
Club Itaca Nausicaa
Club Itaca Nausicaa
starstarstarstar
termín: délka
13.8.2018 - 20.8.2018 8 dní
strava: All inclusive typ zájezdu: U moře
doprava: cena od: 13 990 Kč
letecky Praha 26 490 Kč  -47 %
číslo zájezdu: 
137329827

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Objednat
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel CLUB ITACA NAUSICAA
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (palanda) jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/sprcha, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem, chladničkou a trezorem.
Poloha
Hotelový komplex třech dvoupatrových budov se nachází na východní pobřeží v městečku Martucci, cca 6 km od vesnice Rossano, cca 94 km od města Crotone a 158 km od letiště, autobusová zastávka se nachází 400 m od hotelu (v sezóně).
Středisko
Martucci
Vybavení
Lobby s recepcí, restaurace, bar u bazénu, bar v lobby, plážový bar, butik, malý obchod, WiFi ve veřejných prostorách zdarma. 3 bazény, 2 dětské bazény, vířivka; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nealkoholické nápoje k obědu a večeři, během dne občerstvení ve vyznačeném baru, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00-22:00) v časech a místech určených hotelem.
Pláž
Krásná písčito-oblázková pláž se nachází cca 50-200 m od hotelu (v závislosti na ubytování), vstup do moře oblázkovo-kamenitý, slunečníky a lehátka zdarma od 3. řady.
Tipy pro správnou volbu
* hotel ideální pro rodiny s dětmi
* animace pro děti i dospělé
* vodní park ODISSEA 2000 v těsné blízkosti - 1x za pobyt vstup zdarma
* přímo u široké pláže
Informace
Hotel akceptuje malá domácí zvířata do 10 kg (za poplatek cca 10 EUR/den) - na vyžádání.
Upozornění
* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.
* Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* 7/10/11/14 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení
* služby delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Sport a zábava
Víceúčelové hřiště, 2 tenisové kurty (osvětlení za poplatek), stolní tenis, boccia, plážový volejbal, střelba z luku, lekce tance, animační programy pro děti a dospělé, večerní vystoupení; za poplatek vodní sporty na pláži (červen-září), blízký Aquapark ODISSEA 2000 se skluzavkami a velkým množstvím atrakcí nejen pro děti (vstup cca 25 EUR/os., od poloviny června do září, během pobytu 1x vstup zdarma, na další vstupy sleva 50%). Dětský club CK Scooby-Doo s českými animátory (v provozu od poloviny června do polovina září).
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře Čedok a. s., IČ 60192755, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK